Ja çka përfitoi Rahoveci nga Festivali Ndërkombëtar i Poezisë sipas Fahredin Shehut (Foto)

Në Rahovec vjeshtën e kaluar për herë të parë u mbajt Festivali Ndërkombëtar i Poezisë.

Sipas shkrimtarit Fahredin Shehu, Rahoveci dhe e gjithë Kosova përfitoi shumë nga ky festival i organizuar prej tij dhe dashamirë të tjerë të letërsisë.

Ai në emisionin “Perspektiva” ka shpalosur një vepër para moderatores Elmaze Mullabazi, e cila është realizuar nga një shkrimtar amerikan.

640x74

Për detajet e kësaj vepre, shikoni më poshtë videon nga minuta 15:00:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.