Iska viziton dy ndërmarrje: Fond 1 miliard euro për të rritur ekonominë pas pandemisë

Nënkryetari i Rahovecit, tash kandidati për deputet, Fatmir Iska, ka qëndruar në dy biznese të Rahovecit.

Ai qëndroi në kompaninë Rama dhe te Saranda Dent.

640x74

Prej aty ai deklaroi se AAK ka plan të qartë prej një miliard eurosh për të ndihmuar ekonominë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.