Isa Eminhaziri krenar me tifozët e Gjilanit: Nuk e di është Gjilani vendas apo Ferizaji (Foto)

Gjilani pësoi nga Ferizaj të shtunën, por tifozët mysafirë, ’Skifterat’ dhuruan spektakël.

Ata kishin udhëtuar në numër të madh për në Ferizaj dhe kjo e ka bërë sulmuesin e Gjilanit, Isa Eminhaziri të mendojë se ndeshja u luajt në Gjilan apo Ferizaj.

Gjithsesi, ’Skifterat’ njihen për përkrahjen e pandalshme për të preferuarit e tyre.isa 1

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.