Interi dhe Milani në luftë për titullin, të gjitha emocionet në Artvision

Java e 36-të në Serie A do të jetë jashtëzakonisht e rëndësishme për luftën për titull.

Milani ka nevojë për shtatë pikë nga tri ndeshjet e mbetura, kurse Interit i duhet që Milani të bëjë dy barazime apo një humbje në 3 ndeshjet e mbetura.

Interi pret Empolin pa objektiv të premtën mbrëma nga ora 18:45, ndeshje që transmetohet në komentim shqip në Oversport 1 të platformës Telkos & Artivison.

Milani në anën tjetër do të përballet në ndeshjen e vështirë ndaj Veronës të dielën mbrëma. Rossonerët do të jenë në udhëtim në këtë ndeshje, kurse edhe kjo sfidë do të transetohet direkt në komentim shqip në platformën Telkos & Artvision.

Orari i plotë i javës së 36-të: 

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.