Iniciativa “Rahoveci Jonë” ndihmon KF Rahovecin me rekuizita sportive (Foto)

Iniciativa qytetare, “Rahoveci Jonë” e prirë nga bashkatdhetari, Behar Hajda, kanë dhuruar rekuizita sportive KF Rahovecit.

Klubi mirëpriti iniciativën “Rahoveci Jonë” dhe Behar Hajdën me bashkpuntorë, ku ai edhe u tregua falënderues për bashkëpunimin, teksa uroi sukses klubit drejt synimit për mbetje në ligë.

Edhe KF Rahoveci me anë të një komunikate ka falënderuar iniciativën “Rahoveci Jonë” për donacionin e bërë. /Rahoveci24/

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.