Ikona e medias Mezahir Haxhijaha ka nevojë për ndihmën tuaj, vetëm 2 mijë € larg shërimit!

Ikona e medias rahoveciane, Mezahir Haxhijaha, ka mbetur shtruar tash e sa kohë për shkak të një komplikimi shëndetësor në shtyllën kurrizore.

Shërimi i tij jashtë vendit ka kosto të lartë.

640x74

Ai vuan nga stenoza spinale dhe rrezikon që sëmundja të përkeqësohet. Në foto më poshtë gjeni kontaktet për t’i ndihmuar atij.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.