Idriz Vehapi në QKUK, ja gjendja e kryetarit

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lirie Podrimaj, ka thënë për Telegrafin se kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi është duke marrë trajtimin mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

“Ai ka marrë lëndime trupore, në pjesën e ballit, dhe është jashtë rrezikut për jetë”, ka theksuar Podrimaj.

640x74

—————————————————-

Aksidentohet kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi

Kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi ka pësuar një aksident në trafik.

Siç merr vesh Telegrafi, Vehapi kishte pësuar aksident me veturën zyrtare, në të cilën gjendej me vozitësin e tij.

Aktualisht ai gjendet për trajtim në QKMF të Rahovecit.

Telegrafi mëson se ai ka pësuar lëndime të lehta. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.