Idriz Vehapi i përgjigjet qytetarit: Pa parti kam lindur (Foto)

Kryetari i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, në një postim në rrjetin social Facebook, ka kritikuar gjendjen e krizës.

Votimi për president është pasuar nga ngjarje jo të hijshme me protagonist pozitën dhe partitë e pushtetit.

Dhe Idriz Vehapi ka kritikuar të dy taboret, përfshirë edhe partinë e tij, për këtë gjendje.

640x74

I pyetur nga qytetarët që të ketë kujdes se mund t’a largojnë nga partia pasi kritikoi situatën politike në Kosovë, kryetari Vehapi tha se ai nuk po mbron askënd dhe se ai nuk ka lindur me parti.

Nuk është hera e parë që kryetari Vehapi replikon me qytetarë në llogarinë e tij private në Facebook, kurse tash tregon edhe anën e tij reale prej një lideri. /Rahoveci24/
image

image

image

image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.