Ibrahim Kryeziu vizition Krushën e Madhe (Foto)

Kandidati për kryetar të Rahovecit, Ibrahim Kryeziu, ka vizituar Krushën e Madhe.

Aty ai ka takuar gra dhe të rinj dhe ka shpalosur programin.

640x74

Kryeziu deri tash po zhvillon një fushatë mjaft dinjitoze. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.