Ibrahim Kryeziu kandidat i LDK-së, Smajl Latifi kandidat i AAK-së për kryetar

LDK dhe AAK kanë zyrtarizuar kandidaturat për kryetar të komunës së Rahovecit.

Janë Ibrahim Kryeziu, ish kryeshefi ekzekutiv dhe Smajl Latifi, ish kryetar i komunës, ata që kanë marrë besimin e anëtarësive të partive të tyre.

640x74

Këto kandidatura pritet të jenë mjaft sfiduese për kryetarin aktual, Idriz Vehap, i cili ka kohë që ka shpallur kandidaturën për kryetar. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.