Hidhet shorti për turneun e pavarësisë, nga ora 14:00 nisin ndeshjet (Foto)

Nga ora 14:00 do të fillojnë ndeshjet e turneut për nderë të 8 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës organizuar nga drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport i cili mbahet në Toni Sport.

Rahoveci24 ka qenë i pranishëm në hedhjen e shortit të këtij turneu.

Shorti u hodh nga organizatorë të turneut, përfshirë Enis Berishën nga Këshilli Rinor i Rahovecit dhe Haxhi Korenica, nikoqir i turneut dhe drejtor menaxhues i qendrës rekreative Toni Sport.

640x74

Duelet nisin nga ora 14:00, këto janë duelet sipas shortit:

All Star vs Visi Zoqisht

Agronomi vs Luli Euro 2005

The Doors vs Drenoc

Xhamia Sokoli vs Artvision

Mullabazi vs Galaxi

N’Qosh Bar vs Rinia

Rama shpk vs Bodrumi i Vjetër

FC Durguti (luan me fituesin Rama vs Bodrumi)

shorti 1

shorti 2

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.