Hidhet shorti, ja supersfidat e turneut (Foto)

Nesër do të fillojnë ndeshjet e turneut për javën e dëshmorëve, kurse sot është hedhur shorti.

Rahoveci24 ishte i pranishëm në heshje të shortit ku shumë entuziastë dhe pjesmarrës të ekipeve të ndryshme shikuan atë që nxori ky short.

Dhe po, shorti nxorri shumë supersfida mes skuadrave mjaft të forta.

640x74

Shikoni më poshtë duelet që do të zhvillohen sot dhe nesër, orarin dhe sfidat:

supersfidat

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.