Haradinaj dhe Pacolli mohojnë marrëveshjen e koalicionit

Kandidati për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-NISMA, RAmush Haradinaj, ka thënë se është spekulim lajmi i publikuar nga televizioni publik për arritjen e marrëveshjes në mes AKR-së dhe PAN-it.

‘”Është spekulim”, është përgjigjur shkurt kreu i AKR-së.

640x74

Pak më herët, edhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se ky lajm nuk është i vërtetë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.