Haradinaj: Ata që folën për Rikalon ia kanë zënë banesën dhe i kërkuan para

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, gjatë replikave të tij në interpelancën për ministrin e Bujqësisë Nenad Rikalo, ka thënë se institucionet e kanë dhënë fjalën e tyre për këtë ngjarje.

Mirëpo, kryeministri ka shkuar edhe më tej, duke dhënë detaje për këtë rast.

640x74

Ai ka thënë se, ata që kanë folur për ministrin Rikalo, vetë ata ia kanë zënë banesën e tij në Dardani dhe kanë kërkuar para për ta liruar atë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.