Hapet fushata e koalicionit PDK – AAK – Nisma, prezent deputetët e Rahovecit

Ka filluar fushata e koalicionit të madh, PDK – AAK – Nisma dhe dhjetëra partive të tjera ka nisur në një organizim madhështor në Prishtinë.

Në këtë organizim të mbajtur në sheshin Skënderbe, morën pjesë edhe deputetët nga Rahoveci, Beatrisa Pista Demiri (63), Andin Hoti (83) dhe Smajl Latifi (68).

640x74

Edhe pse sot ka nisur fushata, kandidatët nga Rahoveci takimet me qytetarë ka një muaj që i kanë filluar teksa gjuha mes tyre ka qenë kryesisht e butë dhe korrekte.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.