Gruaja e Smajlit: Smajli ka një dobësi të madhe (LIVE Video)

Gruaja e Smajl Latifit ka folur para Jeta në Kosovë duke thënë se ka jetë të lumtur me Latifin.

Ajo tha se nuk është kundër hyrjes së tij në politikë dhe se ai nuk do të ha dreka e darka nga paratë e komunës.

640x74

Sipas saj, dobëisa më e madhe e Smajlit është fakti se i beson të gjithëve.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.