Grapeland fillon stërvitjet, fitore e thellë në miqësoren e parë

Grapeland Basketball me hapa të shpejt po konsilidohet si ekip i fuqishëm.

Skuadra filloi stërvitjet dhe u kompletua javën e kaluar, me 100% lojtarë vendas nga Rahoveci.

640x74

Me epërsi prej rreth 30 pikësh Grapeland mposhti KB Dardania që garon në Ligën e Dytë.

Sonte nga ora 19:00 Grapeland zhvillon miqëzoren tjeterd nfaj KB Kosovari që garon në Ligën e Dyteë. Ndeshj zhvillohet në palestren ISP te Marigona. p

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.