Grapeland arrin kualifikimin në finale, ka punë me KB KEK-un

Grapeland Rahoveci ka arritur kualifikimin në finale të Ligës së Dytë të playoffit.

Ekipi vendas arriti fitore në ndeshjen e tretë ndaj KB Gjakovës, duke treguar kështu se s’ka ekip që gjunjëzon djemt tanë.

640x74

Në serinë finale për Ligën e Parë që fillon pas pak ditësh, Grapeland Rahoveci përballet me KB KEK-un.


Ndeshja e parë zhvillohet në “Mizahir Isma” në tempullin tonë në Rahovec dhe për kohën njoftoheni me kohë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.