Gjithçka gati për Final 8, Peja dhe Prishtina favorite, Rahoveci shpreson në mrekulli me publik dhe tifozët

Spread the love

Të martën fillon Final 8 OSA TERMOSISTEM Kupa e Kosovës.

Klubi i Rahovecit ka bërë të gjitha përgatitjet për një eveniment super special.

640x74

Rahoveci ndeshjen e parë e luan ndaj Trepçës të martën nga ora 19:00.

Ndërkaq favorit janë Peja dhe Prishtina për shkak të investimeve milionëshe në skuadrat e tyre.

Rahoveci nëse mposht Trepçën takohet në gjysmëfinale me Pejën dhe ka shpresën në triumf vetëm në saje të publikut dhe qytetit që pritet të jetë lojtari i gjashtë.

Prishtina ndërkaq pret të mërkurën Yllin në shtëpinë e dytë pasi i gjithë Rahoveci pritet të jetë në mbështetje të kryeqytetasve.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.