Gjendet i vdekur roja i një fabrike në Rahovec

Policia njofton se mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur roja i një fabrike në fshatin Hoçë e Madhe të Rahovecit.

Viktima është gjetur i vdekur nga pronari i fabrikës.

640x74

“Rojtari që kryen shërbim – sigurim në këtë fabrikë është gjetë i vdekur në një barakë. Vendit të ngjarrjës i është përgjigjur fillimishtë patrulla policore nga Stacioni policer – Rahovec, si dhe hetuesit Rajonal, po ashtu dhe emergjenca mjekësore, e cila ka konstatuar vdekjën e personit. Më urdhëresë të prokurorit kujdestar trupi I pajetë dergohet në IML-e për obduksion”, E ka konfirmuar policia.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.