Gardalin Shtavica uron KF Rahovecin për fitoren e madhe

Drejtori i Rinisë dhe Sportit në Rahovec, Gardalin Shtavica, ka uruar lojtarët e KF Rahovecit për fitore.

Ai urimin e ka bërë në Facebook.

640x74

Gardalin Shtavica është një nga mbështetësit më të fortë të klubit ndër vite edhe atëherë kur s’ishte drejtor.

Postimi i Gardalinit:

IMG_8033

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.