Gardalin Shtavica mysafir i emisionit “Perspektiva” (Video)

Gardalin Shtavica do të jetë mysafir i emisionit “Perspektiva” që transmetohet të mërkurën nga ora 20:30 në portalin Rahoveci24.

Çka thotë Gardalin Shtavica dy muaj pasi mori drejtimin e drejtorisë për Kulturë Rini dhe Sport, si është gjendja në këtë dikaster?

Ai flet për detajet rreth palestrës dhe tregon kur pritet përfundimi i shumëpritur i palestrës?

640x74

Cili është buxheti për klubet sportive dhe pse diferenca mes klubit të futbollit e basketbollit është e madhe, kur dihen sukseset e klubit të basketbollit?

Në cilin nivel është jeta kulturore dhe artistike e Rahovecit, teksaa Shtavica flet edhe për jetën personale e karrierën prej muzikanti, a po e vazhdon ai dhe cili është dallimi mes jetës që ka bërë më parë dhe tash jetës politike.

Këto dhe më shumë, në emisionin “Perspektiva” me Elmaze Mullabazin !

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.