Fusha është gati, KF Rahoveci rikthehet në stadiumin e qytetit

KF Rahoveci do të kthehet në stadiumin e qytetit pasi fusha është gati.

Kjo për të zhvilluar edhe disa ndeshje të fundit të kampionatit.

Në një postim, KF Rahoveci ka falënderuar klubin e Ballkanit dhe presidentin Arsim Kabashi për ndihmën.

Ndërkaq, Rahoveci nuk ka më pretendime për Superligë, teksa mbijetesën e ka siguruar, por sigurisht se na presin ndeshje të forta deri në fund.

Po ashtu pritet që së shpejti të zgjidhet edhe çështja e stadiumit të qytetit të Rahovecit, i riu, pasi në atë aktual, do të ndërtohet Sheshi Qëndror i Qytetit.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.