Frika pas anulimit të Sunny Hill, Sokoli: HardhFest mbahet në të njëjtin vend

Pas anulimit të festivalit Sunny Hill u shpalos frika për festivale tjera dhe të ardhmen e tyre.

Në lidhje me këtë vendim kanë reaguar shumë figura publike. Në mesin e personave që kanë shprehur pakënaqësinë, ka reaguar edhe legjenda e gjallë e “Hardh Fest”, Agron Sokoli.

640x74

Ai përmes një postimi në facebook ka njoftuar se “Hardh Fest” do të mbahet në Rahovec pasi aty është konaku.

“Hardh Fest ju pret sivjet – me dashni e verë!

Ne te njejtin vend, me 2, 3, dhe 4 shtator.

Sepse ne Rahovec e keni konakun❤️“,thuhet në postimin e Sokolit në facebook.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.