Foto tjera nga aksidenti i rëndë në Rahovec (Foto)

Nga aksidenti i ndodhur pak çaste më parë afër “Restaurant Jaha” kanë vdekur 3 persona.

Rahoveci24 merr vesh se të tri personat e vdekur nga aksidenti janë një familje nga Prizreni, prindërit dhe i biri i tyre.

640x74

Të lënduar të tjerë janë nga Rahoveci dhe nga vetura tjetër e përfshirë në aksident.

Ende nuk dihen rrethanat se si ndodhi aksidenti më i rëndë në vitet e fundit në Rahovec.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.