Flet Bejtullah Deliu, pranon rezultatin dhe u dëshiron suksese fituesve në balotazh

Kandidati i PDK-së, Bejtullah, Deliu, ka reaguar pas procesit zgjedhor të mbajtur të dielën.

PDK doli e katërta në këto zgjedhje, ku shënoi një rritje për dallim nga zgjedhjet nacionale, por rënie për dallim nga zgjedhjet lokale, kurse Bejtullah Deliu rriti në masë të madhe votën e tij personale për dallim nga kandidatura për deputet.

640x74

Bejtullah Deliu në reagimin e tij ka pranuar rezultatin duke u dëshiruar sukses siç tha ai “fituesve” duke lënë të kuptohet se të dy kandidatët në balotazh do të jenë të barabartë para elektoratit.

Postimi i Bejtullah Deliut:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.