Fitore e madhe e KB Rahovecit midis Suharekës

KB Rahoveci ka mposhtur me dramë Yllin me rezultat 81-80.

Ndeshja u zhvillua në Suharekëpara 2 mijë shikuesve.

640x74

Shkëlqyen Kyle Sovine me 26 pikëe 13 kërcime dhe Powell me 23 pikë.

Rahoveci po shkon drejt vendit të parë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.