Fisi: Vetëm VV me Visarin mund ta përfundojnë palestrën (Foto)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka qëndruar bashkë me deputeten Fitore Pacolli në Rahovec në kuadër të FiTour.

Ata u ndalën në n’Qosh Bar për kafe dhe qebapa në pjatën me rrush nga qebatore “Beni”.

640x74

Ismaili pozoi para palestrës përbalë n’Qoshit, duke thënë se projekti që është “dhembja e Rahovecit” mund të përfundohet një herë e përgjithmonë vetëm nga Vetvëndosje dhe Visar Korenica si njeri me vullnet dhe përkushtim për punë.

Fisi u takua me shumë qytetarë të Rahovecit të cilët ia garantuan fitoren e sigurtë të VV-së në Rahovec.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.