Fisi nisë turneun me bicikletë nëpër Kosovë, në Rahovec më 15 tetor

Deputeti i Republikës së Kosovës, Fisnik Ismaili, ka filluar turneun e tij me bicikletë në mbarë vendin.

Ai rrugëtimin e nisi me Shpend Ahmetin në Prishtinë, ku bashkë me Fitore Pacollin u nisën drejt Podujevës, ku do të takohen me kandidatin për kryetar, Ajet Potera dhe siç thotë “Fisi”, t’i ha nja “10 qebapa”.

640x74

Ndryshe në Rahovec ata do të arrijnë më 15 tetor në Rahovec për t’i ngrënë “10 qebapa” me Visarin.

Gjithsejt Fisi do t’i bëj 650 kilometra me Fitore Pacollin.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.