Finale para finales, krejt qyteti bashkë kundër Pejës

Rahoveci të enjtën zhvillon atë që konsiderohet me plot të drejt finale para finales.

Presim në folenë tonë Pejën ku fitorja na çon në finalen e madhe për trofe.

640x74

Ndeshja zhvillohet të enjten nga ora 16:30 kurse i gjithë qyteti duhet të jetë në sallë me edukatën më të lartë sportive.

Duhet të përkrahet ekipi dhe trajneri pasi ndeshjet janë të vështira të gjitha në një kampionat ku po bëhen shumë investime.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.