Filmi “Zgjoi” nga 5 nëntori do të shfaqet në kinematë amerikane

Filmi “Zgjoi” me skenar e regji të Blerta Bashollit, nga 5 nëtori do të shfaqet në kinematë amerikane.

Lajmin e ka bërë të ditur protagonistja kryesore e këtij filmi, aktorja Yllka Gashi.

640x74

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo bëri të ditur se nga 5 nëntori filmi do të shfaqet në New York dhe 12 nëntor në Los Angeles, tranemsetojn mediat.

Përveç njoftimit, Gashi tha se kanë nevojë për përkrahje dhe kërkoi nga njerëzit të blejnë bileta online për ta parë në Amerikë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.