Fillon operacioni “Fshesa” te KB Rahoveci, Howard, Bradford dhe Josh Davis në shtëpi

KB Rahoveci menjëherë ka reaguar pas fundit të stinorit vjeshtor duke filluar operacionin masiv të largimeve, apo operacioni “Fshesa”.

Të parëve që u tregua dera janë amerikanët Javis Howard, Christian Bradford dhe Josh Davis.

640x74

KB Rahoveci në komunikatë përmend edhe zhvillime tjera të cilat tashmë i di Rahoveci24.

Priten shumë ndryshime të cilat po orkestrohen nga klubi në bashkëpunim të ngushtē me strategun Marjan Iliesvki i cili është i paprekshëm dhe ka mbështetjen e bordit.

Priten lajme të mëdha.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.