Fidan Rama deklasoi Vuçiçin në Berlin

Gazetari Fidan Rama ia bën bajat Vuçiqit në Berlin.

“Vuciq ka filluar tē provokoj me deklarata tendecioze duke thënë se do të rregulloj Stadiumin e Beogradit qe të luhet Liga e Kampionëve aty”.

640x74

Menjeherë ju pergjigj gazetari i njohur nga TV Dukagjini Fidan Rama: “Zotni edhe në Prishtinë luhet Liga e Kampionëve”.

Vuçiq ju drejtua gazetarit duke i thënë se do ta ndertoj një stadium në Graqanicë.

Fidan Rama: “Graçanica është qytet i Kosovës.”

Po ashtu Vuçiq vazhdoi duke thënë se deshiron të mesoj gjuhen Shqipe, sepse atë e njohin të gjithë gazetarët, por i mënjehershem ka qenë reagimi i gazetarit Fidan Rama i cili o tha se jemi të gatshëm ta paguajmë.

Dhe, Vuçiq largohet nga skena duke mos guxuar tē perballët më gazetarët.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.