Ferrari në spotin e Don Xhonit, veturë e kompanisë “Moderne” nga Rahoveci

Së fundmi Don Xhoni publikoi videoklipin më të ri të këngës “Lej”.

Një skenë në këtë videoklip është më Ferrari F40 i cili shihet i bartur me kran.

640x74

Ky Ferrari në këtë skenë fantastike në këtë videoklip të xhiruar nga Sekuencë Films është nga Rahoveci.

Kompania Moderne, pronë e familjes Miftari, është zotëruese e kësaj veture luksoze.

Burime të portalit Rahoveci24 bëjnë me dije se bëhet fjalë për një Ferrari F40, Old Timer, i cili në treg do të kapte shifra milionëshe po të dilte në shitje.

Megjithatë, familja Miftari aktualisht këtë veturë e mban në kuadër të koleksionit të saj të veturave të vjetra Olt Timer dhe të cilat nuk janë në treg për shitje.

Por, duket se Don Xhon dhe stafi i tij me në krye menaxherin Valon Bajraktari kanë pasur dijeni se një veturë e tillë ekziston në Kosovë, madje në Rahovec.

Rahoveci është i madh dhe kjo dëshmohet edhe me një veturë të tillë kaq të veçantë në videoklipin që brenda dy ditësh arriti miliona klikime.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.