KB Rahoveci pa fat, humb për një pikë nga ekipi i Superligës (Foto/Video)

KB Rahoveci ishte afër ta mposht Kerasan Prishtinën që luan në Superlig. Ekipi humbi për një pikë 79-78

KB Rahoveci u kthye nga disavantazhi dhe me lojë të bukur po befason ekipin e Superligës.

Driton Bajrami ishte më i miri në pjesë të parë, i pasuar nga Arion Balluku fantastik.

640x74

Loja e mirë vazhdoi edhe në pjesën e dytë por humbëm pa fat. /Rahoveci24/

imageimage

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.