FC Rahoveci 2019 triumfon ndaj FC Vjeshta me shkëlqim të Medës e Nazimit

Klubi i Futsalit, Rahoveci 2019, ka realizuar fitore ndaj FC Vjeshta në Ligën e Parë të Futsalit.

Rahoveci 2019 triumfoi me rezultat 5-3.

640x74

Ndërkaq, ndeshjen e shikuan 300 shikues.

Vlen të përmendet se në këtë takim shkëlqyen Meda dhe Nazimi, legjendat e klubit të futbollit të madh.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.