Fatmir Iska viziton blegtorët rahovecas, siguron se do të përfaqësohen interesat e tyre

Kandidati për deputet nga AAK, Fatmir Iska, ka vizituar blegtorët rahovecas Besnik Dina dhe Florim Përboqi.

Besniku merret tash e sa vite me kultivimin e gjedhëve, ndërkaq që të dy blegtorëve Iska u premtoi përfaqësim të madh edhe në vazhdim.

Postimi i plotë i Iskës:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.