Fatmir Iska falënderon votuesit e AAK-së pas zgjedhjeve

Kandidati për deputet i AAK-së, Fatmir Iska, ka falënderuar të gjithë votuesit e partisë së tij dhe votuesit e tij.

AAK zuri vendin e dytë në komunën e Rahovecit duke arritur të grumbullojë 19.98% apo 4 mijë e 272 vota.

640x74

Postimi i plotë i Fatmir Iskës:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.