Fatmir Iska dhe Berat Duraku: Bizneset, fokusi ynë në Kuvend e Qeveri

Kandidati për deputet i AAK-së, Berat Duraku dhe kandidati Fatmir Iska, vizituan sot bodrumin e verës “Stone Castle” dhe biznesin familjar të familjes Hasku.

Ata në këto vizita theksuan se në fokusin e tij në mandatin e ardhshëm të deputetit do të jenë bizneset.

640x74

Postimi i Durakut:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.