Farmacia “Menthae” mposht Barcoden, çiftet e plota të turneut Pavarësia

Farmacia “Menthae” ka mposhtur me rezultat bindës 2:0 Barcoden dhe u kualifikua tutje në turneun që po mbahet në Toni Sport.

Ku turne ka mbledhur skuadrat më të mira, dhe sipas kapitenit Astrit Haxhijaha fazat tjera do jenë të vështira.

640x74

“Do jenë ndeshje të vështira. Por, me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë do bëjmë ç’mos që të performojmë mirë”, theksoi Astrit Haxhijaha, kapiten i ekipit Menthae (Artvision).

Më poshtë çiftet e turneut:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.