Familjarë të Selajdin Mullabazit – Mici vizitojnë gjeneralin Haradinaj në Francë

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, është vizituar nga familjarë të bashkëluftëtarit, heroit të kombit, Selajdin Mullabazit – Micit.

Takimi dhe vizita miqësore sipas burimeve të Rahoveci24 u zhvillua në Strasburg ku Taulant dhe Zudi Mullabazbi u pritën ngrohtë nga lideri i AAK-së.

640x74

IMG_7330

Një vizite enkurajuese kjo për gjeneralin tonë, i cili pritet të lirohet së shpejti dhe të kthehet në gjirin familjar më 9 shkurt.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.