“Faleminderit”, pop balada e Labit e realizuar me klip në alpet zvicërane (Video)

“Faleminderit” titullohet projekti i ri nga Labinot Rexha.

Këngëtari i njohur i muzikës pop folk ka sjellë pop baladën e shumëpritur, e cila është realizuar nga Massive Production, me tekst të Nurteel dhe Granit Gashit.

640x74

Videoklipi është realizuar në regji të Valon Rexhës në Kalash Records.

Tashmë projekti po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ky projekt pritet t’i paraprijë një bashkëpunimi që këngëtari do të sjellë së shpejti me Gjyste Vulajn.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.