Faleminderit për “mikpritjen”

E gjithë komuna e Rahovecit është ofenduar mbrëmë në Suharekë.

Para ndeshjes, tifozët dhe qytetarët suharekas shpalosën një baner fyes ndaj gjithë rahovecianëve.

640x74

Tashmë ma reaguar KB Rahoveci dhe priten reagime edhe nga instancat më të larta politike dhe të sportit.

Fyerjet në kor vazhduan gjatë gjithë ndeshjes “ju jeni shkije”.

Fyerjet raciste në kor dhe në baner janë të dënueshme edhe me përjashtim nga gara prej FIBA-s.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.