Exit Poll i Klan Kosova: AAK dhe VV shkojnë në balotazh

Klan Kosova ka publikuar Exit Pollin për zgjedhjet lokale në Rahovec.

Sipas Exit Pollit të publikuar, Rahoveci shkon në Balotazh.

640x74

Kandidati i AAK-së, Smajl Latifi sipas këtij exit polli ka 31% kurse Visar Korenica ka 27%.

Megjithatë qytetarët duhet të presin rezultatet zyrtare për të konfirmuar, një gjë dihet – trendi thotë se do të jetë një balotazh pothuajse i sigurtë dhe i pashmangshëm.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.