Ëndërr e madhe për sukses – KH Rahoveci e fillon të shtunën ndaj Llapit

KH Rahoveci e fillon kampionatin të shtunën ndaj Llapit në tempullin mitik “Mizahir Isma’.

Ndeshja do të zhvillohet me pritje të madhe nga i gjithë qytetit.

640x74

Ekipi me në krye drejtorin sportiv, Afrim Deliun dhe trajnerin Leonard Cula, kanë punuar gjatë gjithë verës për të krijuar një ekip solid i cili do t’u bëjë ballë të gjitha skuadrave në kampionat.

Pos tjerash ekipi është i përgatitur edhe për garat ndërkombëtare.

Ndeshja e parë sezonale zhvillohet të shtunën nga ora 19:00 ndaj Llapit.

Fitorja është opsioni i vetëm andaj bashkangjituni për të përkarhur klubin e hendbollit.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.