Ende asnjë reagim nga klubi, ja kur zhvillohet ndeshja e ardhshme

KB Rahoveci pësoi humbje të rëndë në shtëpi nga KB Peja me rezultat 90-82.

Ndeshja u duk mjaft e fitueshme, megjithatë fuqia e madhe ekipore e Pejës doli mbi kapacietet e shtabit teknik rahovecian.

640x74

Teksa kanë kaluar afro 24 orë nga humbja, asnjë zyrtar i klubit nuk ka reaguar dhe nuk ka ndonje deklaratë zyrtare nga klubi për situatën e ekipit, përgjegjësit e humbjes apo edhe ndeshjet e radhës

Rahoveci24 meson se ekipi ka 2 javë për t’u konsoliduar dhe ndryshuar, me ndeshje e radhës që zhvillohet sërish në shtëpi ndaj Rozhajës në Ligën Ballkanike.

Pas Ligës Ballkanike, rikthehet aksioni në kampionat ku kemi dy udhëtime mes
tjerash në Pejë dhe në Prishtinë.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.