Elephant, super vera e Bodrumit të Vjetër fiton medaljen e artë në Slloveni

Produkti më i ri i lansuar në treg nga kompania lider, Bodrumi i Vjetër”, i quajtur Elephant, menjëherë ka korur sukseset e para.

Elephant, brendi i ri i verërave ekskluzvie që mund të gjendet vetëm ne restaurante dhe hotele, po shënon sukseset e para të mëdha.

Në Slloveni në një nga garat më prestigjioze në botë për kualitetin dhe vjetërsinë e verës, është Bodrumi i Vjetër që e ka fituar medaljen e artë.

640x74

Ky sukses i Bodrumit të Vjetër nuk është i rastësishëm, pasi verërat e tyre janë më të preferuarat jo vetëm në trojet shqiptare, por anë e mbanë Evropës ku eksporti po shënon rekorde, shkruan Rahoveci24.

Mjafton ta provoni, kualitetin botëror ta shijoni… Bodrumi i Vjetër!

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.