EKSKLUZIVE – Zyrtare: Tyree Griffin lojtar i KB Rahovecit, ateron të martën

Spread the love

Presidenti i KB Rahovecit, Alban Rama, ka reaguar menjëherë pas Pejës duke përforcuar ekipin për fazën finale të sezonit.

Tyree Griffin është përforcimi mê i ri i ekipit.

640x74

Plejmejkeri vjen nga Mladosti i Serbisë ku pati paraqitje impresive.

Griffin ateron të martë në Rahovec ku do t’iu bashkohet ekipit dhe do të luaj menjëherë ndaj Prishtinës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.