EKSKLUZIVE – “Për kokërr t’Qejfit”, moto e HardhFest 2016

Përgatitjet për HardhFest 2016 po vijojnë fuqishëm, ku tashmë janë bërë përgatitjet kryesore.

Emrullah Spahiu, drejtor i HardhFest, ka qenë së fundmi në emisionin “Perspektiva” ku ka folur për shumë gjëra përfshirë edhe moton e festivalit.

Ai ekskluzivisht për Rahoveci24 dhe emisionin “Perspektiva” zbuloi moton e festivalit që është “Për kokërr t’Qejfit”.

640x74

Shikoni videon:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.