Ekskluzive: Komplet kalendari i ndeshjeve të KB Rahovecit deri në fund të sezonit

Ka filluar stinor pranveror dhe me këtë edhe ethet e fundit të sezonit.

Rahoveci24 ka siguruar kalendarin e të gjitha ndeshjeve të klubit tonë KB Rahovecit.

640x74

Në janar kemi edhe 4 ndeshje në shtëpi ku spikasin ndeshja vendimtare për Ballkan Ligë ndaj Vllaznisë dhe ndaj Bashkimit më 29 janar.

Në prill presim dy derbi të mëdha që do e definojnë rrugën e sezonit ku në shtëpi presim Yllin (11 prill) dhe Pejën në ndeshjen e fundit të sezonit të rregullt më 25 prill pikërisht gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Më poshtë kalendari i plotë ekskluziv:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.